Ładuję...
Przejdź do treści

Wsparcie informatyczne i programistyczne firm

Profesjonalne wsparcie informatyczne i programistyczne firm

Profesjonalne wsparcie informatyczne i programistyczne firm

SoftWizard skupia ekspertów z różnych dziedzin informatyki oraz programowania. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić pełne wsparcie zarówno dużym przedsiębiorstwom, jak i niewielkim firmom. Wyróżniamy się niezwykle szerokim zakresem kompetencji, co pozwala na terminową realizację każdego projektu. Wszystkie zlecenia traktujemy jak wyzwanie, dlatego tam gdzie inni się poddają, SoftWizard mobilizuje siły i w krótkim czasie rozwiązuje problemy.

Nawiązanie współpracy z partnerami biznesowymi rozpoczynamy od pogłębionego wywiadu, w trakcie którego szczegółowo badamy oczekiwania i potrzeby. Na ich podstawie dostosowujemy ofertę i przydzielamy konkretne zadania do nowego projektu. SoftWizard zapewnia pełne wsparcie informatyczne i programistyczne firm w obrębie elastycznej umowy ramowej. Sam określasz wymiar godzinowy, który w razie potrzeby można zmieniać.

Wsparcie informatyczne i programistyczne - gwarancja pełnej dostępności

Nasi eksperci specjalizują się w technologiach PHP, Java, Python, Ruby on Rails, HTML, JavaScript, Bootstrap, Assembler i wielu innych. Zapewniamy wsparcie we wdrażaniu systemów informatycznych oraz instalowaniu sprzętu. Gwarantujemy pełną dostępność, dzięki której masz pewność, że otrzymasz pomoc i wsparcie dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Outsourcing IT to elastyczna forma współpracy, gwarantująca zminimalizowanie kosztów. Jednocześnie otrzymujesz profesjonalne wsparcie informatyczne i programistyczne w dokładnie takiej formie i zakresie, w jakich potrzebujesz.

Kompetentna kadra SoftWizard umożliwia rozpoczęcie projektu w maksymalnie krótkim czasie. Jest to szczególnie ważne w przypadku zadań, które muszą być natychmiast zrealizowane. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, startupy, a także osoby prywatne, które w swoim projekcie muszą wykorzystywać różne technologie. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

do 15% prowizji od wartości od kontraktu pozyskanego klienta

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zadzwoń do nas
+48 691 047 579
Adres
ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska
Email
contact@softwizard.pl
Wszystkie pola są wymagane
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SoftWizard Tomasz Żygadło z siedzibą przy ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska.