Ładuję...
Przejdź do treści

Tworzenie sklepu typu Marketplace

Na czym opiera się tworzenie sklepu typu Marketplace?

Tworzenie sklepu typu Marketplace od podstaw

Branża e-commerce przeżywa prawdziwy rozkwit i systematycznie odnotowuje wzrosty. Wynika to m.in. z coraz większego zaufania do zakupów w sieci, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie liczby kupujący przez internet. Marketplace jest nazywany także internetową platformą sprzedażową, która skupia produkty różnych firm. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownik może w krótkim czasie znaleźć ofertę ściśle dopasowaną do jego potrzeb i wymagań. Następnie zostaje przekierowany do konkretnego sklepu, w którym dokonuje transakcji.

W SoftWizard oferujemy m.in. tworzenie sklepu typu Marketplace, ściśle według twoich wytycznych. Korzystanie z gotowych rozwiązań i szablonów niestety mocno ogranicza edycję. Poza tym tworzenia platformy sprzedażowej od podstaw sprawia, że będzie wyróżniać się na tle innych sklepów, dzięki czemu stanie się bardziej rozpoznawalna.

Na czym opiera się tworzenie sklepu typu Marketplace?

Projektowanie zaczyna się od szczegółowej analizy potrzeb i wymagań. Następnie wszystkie, nawet najdrobniejsze detale są doprecyzowywane. Takie podejście sprawia, że prace postępują ściśle według wcześniej zaplanowanego harmonogramu. Stworzymy dla Ciebie estetyczną i przede wszystkim funkcjonalną platformę sprzedażową, dzięki której użytkownicy błyskawicznie znajdą to, czego szukają.

W trakcie tworzenia sklepu, możesz liczyć na wsparcie zarówno doświadczonych programistów, jak i ekspertów od grafiki. Ponadto oferujemy pomoc copywriterów tworzących unikalne treści oraz doświadczonych specjalistów od pozycjonowania. Każdy etap tworzenia sklepu jest z Tobą konsultowany i dopiero po otrzymaniu zielonego światła, przechodzimy do kolejnych prac. To sprawdzona metoda, gwarantująca efektywne wykorzystanie wspólnego czasu. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego partnera biznesowego oraz nastawienie na mierzalny efekt. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z tworzeniem sklepu typu Marketplace lub innymi usługami oferowanymi przez SoftWizard, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości.

do 15% prowizji od wartości od kontraktu pozyskanego klienta

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zadzwoń do nas
+48 691 047 579
Adres
ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska
Email
contact@softwizard.pl
Wszystkie pola są wymagane
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SoftWizard Tomasz Żygadło z siedzibą przy ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska.