Ładuję...
Przejdź do treści

Przenoszenie firm do internetu

Szybkie i bezpieczne przenoszenie firm do internetu

Szybkie i bezpieczne przenoszenie firm do internetu

Przeniesienie firmy do internetu to długotrwały i skomplikowany proces, który przede wszystkim trzeba odpowiednio zaplanować i podzielić na etapy. Każda branża rządzi się swoimi prawami, dlatego wszystko zaczyna się od pogłębionego briefingu. Eksperci z SoftWizard przeprowadzają dokładny wywiad, w trakcie którego poznajemy nie tylko produkt lub usługę, ale również oczekiwania Klienta względem działalności firmy w internecie.

Na podstawie szczegółowego briefingu budujemy strukturę, w oparciu o którą będziemy planować działania związane z digitalizacją firmy. Nasi eksperci czuwają nad całym procesem i na bieżąco analizują wszystkie dostępne dane. Szczególną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, ponieważ raz utracone zaufanie jest bardzo trudno odbudować. Przeniesienie firmy do internetu przeważnie zaczyna się od wybrania domeny, hostingu oraz stworzenia firmowych adresów e-mail. Następnie, prace przebiegają ściśle według zaplanowanego harmonogramu.

Przeniesienie firmy do internetu krok po kroku

Eksperci z SoftWizard zaprogramują dla Ciebie unikalną stronę internetową, na której będziesz oferował swoje produkty lub usługi. Wygląd witryny, a także jej użyteczność (UX) są niezwykle istotne z punktu widzenia użytkownika, czyli potencjalnego klienta. Zadbamy o to, aby witryna wyróżniała się estetycznym wyglądem i przede wszystkim funkcjonalnością. Ponadto oferujemy usługi związane z ustalaniem Color Strategy i innymi elementami marketingu internetowego.

Przeniesienie firmy do internetu wymaga doświadczenia i szerokiej wiedzy, dlatego warto zlecić ten proces właśnie nam. Każdy nowy element jest skrupulatnie testowany, dzięki czemu masz pewność, że będzie prawidłowo funkcjonował. Gwarantujemy, że finalny produkt w 100% spełni Twoje oczekiwania i jednocześnie zostanie stworzony w zgodzie z dobrymi praktykami User Experience. Twoja firma w krótkim czasie będzie widoczna w internecie, dokładnie w taki sposób, w jaki tego oczekujesz.

do 15% prowizji od wartości od kontraktu pozyskanego klienta

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zadzwoń do nas
+48 691 047 579
Adres
ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska
Email
contact@softwizard.pl
Wszystkie pola są wymagane
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SoftWizard Tomasz Żygadło z siedzibą przy ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska.