Ładuję...
Przejdź do treści

Projektowanie grafik marketingowych

Kreatywne projektowanie grafik marketingowych

Kreatywne projektowanie grafik marketingowych

Około 65% społeczeństwa to wzrokowcy, którzy przetwarzają informacje przede wszystkim za pośrednictwem narządu wzroku. Z tego powodu, prawidłowo zaprojektowana grafika, będąca częścią np. kampanii marketingowej jest kluczowa ze względu na konwersję, zasięgi, reakcje i aktywność. Graficy SoftWizard posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu unikalnych grafik marketingowych, dzięki którym nasi partnerzy osiągają zaplanowane efekty. Jesteśmy świadomi tego jak ważne są odpowiednio skomponowane, czytelne, chwytliwe i przede wszystkim estetyczne grafiki. Z tego powodu każdy nowy projekt jest traktowany jako wyzwanie, którego celem jest stworzenie oryginalnego konceptu.

W SoftWizard kładziemy szczególny nacisk na pogłębiony wywiad. Jesteśmy przekonani, że im więcej informacji otrzymamy od naszych partnerów, tym lepiej wykonany swoją pracę. Projektowanie grafik marketingowych rozpoczynamy od zadania szczegółowych pytań dotyczący nie tylko branży, ale również odbiorców, specyfiki przedsiębiorstwa i wielu innych elementów. Ważne są dla nas również emocje, które powinna wywoływać konkretna grafika. Stawiamy na autentyczność oraz czytelny i zrozumiały przekaz, który trafia do wybranych odbiorców.

Projektowanie grafik internetowych krok po kroku

Gdy zbierzemy już wszystkie informacje, nasi doświadczeni graficy zabierają się do kreatywnej pracy. Jeżeli chcesz, możemy przygotować dla Ciebie kilka wersji tej samej grafiki, a Ty wybierzesz najlepszą z nich. Dodatkowo, w cenie usługi dostępne są poprawki realizowane ściśle według Twoich wytycznych. Zależy nam na tym, aby finalny projekt w 100% spełniał oczekiwania.

Specjalizujemy się zarówno w tworzeniu pojedynczych grafik, jak i całych serii, wyróżniających się spójnym przekazem. Na Twoje życzenie uwzględnimy w grafikach Colour Strategy, dzięki czemu wszystkie będą jednoznacznie kojarzone z firmą. Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz dodatkowe pytania związane z projektowaniem grafik lub inną usługą oferowaną przez SoftWizard? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

do 15% prowizji od wartości od kontraktu pozyskanego klienta

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zadzwoń do nas
+48 691 047 579
Adres
ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska
Email
contact@softwizard.pl
Wszystkie pola są wymagane
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SoftWizard Tomasz Żygadło z siedzibą przy ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska.