Ładuję...
Przejdź do treści

Audyt UX

Szczegółowy audyt UX w rękach specjalistów

Szczegółowy audyt UX

Użyteczność strony lub serwisu internetowego jest niezwykle ważna z kilku względów. Pierwszym z nich jest konwersja, czyli kluczowy parametr dla platform sprzedażowych. Kolejny to zadowolenie użytkowników, które bezpośrednio przekłada się na opinie. User Experience wpływa także na ponowne odwiedziny. Jeżeli użytkownik nie jest zadowolony ze sposobu funkcjonowania danej strony, istnieje duża szansa, że już nigdy nie będzie z niej korzystał.

Pierwszym etapem audytu UX jest briefing. Nasi eksperci muszą dokładnie poznać Twoją branżę, produkt lub usługę. Poznajemy też Twoje oczekiwania i ewentualne problemy, z którymi się borykasz. Szczegółowy briefing jest dodatkowo pogłębiany dzięki pytaniom dotyczącym użytkowników lub klientów. Chcemy dowiedzieć się jak najwięcej, dzięki czemu badanie użyteczności strony będzie efektywniejsze i bardziej dopasowane do wymagań. Jesteśmy nastawieni na konkretny cel, którym jest poprawa doznań płynących z użytkowania Twojej witryny.

Kompleksowy raport audytu UX

Audyt UX przeprowadzany przez specjalistów z SoftWizard obejmuje wszystkie najważniejsze elementy User Experience. Użyteczność konkretnej strony internetowej, serwisu lub platformy sprzedażowej jest testowana pod różnymi kątami, takimi jak zgodność z ISO, zrozumiałość przekazu, odnośników, Call to Action i innych komunikatów. Audyt UX obejmuje także ocenę wizualną konkretnego interfejsu, począwszy od Color Strategy, poprzez czcionki, skończywszy na kolorze przycisków i odnośników.

Audyt UX jest drugim etapem pracy naszych ekspertów. Kolejny to przygotowanie obszernego raportu, wyróżniającego się czytelną i przede wszystkim zrozumiałą strukturą. Znajdziesz w nim cenne informacje dotyczące użyteczności Twojej strony internetowej. Co najważniejsze, na podstawie naszego raportu możesz natychmiast wprowadzić zmiany, które w korzystny sposób wpłyną na doznania użytkowników korzystających z Twojej witryny. Bez względu na to czy posiadasz dużą platformę sprzedażową, czy rozwijający się blog, audyt UX pomoże Ci osiągnąć założone cele w krótszym czasie.

do 15% prowizji od wartości od kontraktu pozyskanego klienta

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zadzwoń do nas
+48 691 047 579
Adres
ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska
Email
contact@softwizard.pl
Wszystkie pola są wymagane
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SoftWizard Tomasz Żygadło z siedzibą przy ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska.