Ładuję...
Przejdź do treści

Administracja sklepu internetowego

Administracja sklepu internetowego dopasowana do Twoich potrzeb

Kompleksowa administracja sklepu internetowego

Sprzedaż w Internecie stanowi coraz większą część dochodów zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i niewielkich firm. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała się zmienić, a wręcz przeciwnie. Obecnie coraz więcej osób nie wyobraża sobie życia bez zakupów w sieci. Administracja sklepu internetowego to absorbujące i przede wszystkim odpowiedzialne zadanie, które wymaga wiedzy i umiejętności. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy właściciele sklepów posiadają wystarczającą ilość czasu lub z innych powodów nie mogą się zajmować platformą.

Kompleksowa administracja sklepu internetowego oferowana przez firmę SoftWizard skupia się na skoordynowanym działaniu na wielu polach. Twój sklep otrzyma stałą opiekę specjalistów od programowania, grafiki, a także copywriterów tworzących unikalne treści. Dodawanie nowych produktów, aktualizacja informacji na stronie i podstronach, redagowanie opisów, dodawanie nowych grafik i zdjęć - to tylko wybrane usługi, które świadczy nasza firma. Wszystkie zlecone zmiany w sklepie zostaną wprowadzone natychmiast, dzięki czemu klienci otrzymują zawsze najświeższe treści.

Administracja sklepu internetowego dopasowana do Twoich potrzeb

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z SoftWizard? Przede wszystkim wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego partnera biznesowego. Stawiamy na długotrwałe relacje, oparte na zaufaniu. Wierzymy, że to właśnie ono jest kluczem do sukcesu. Administracja sklepu internetowego obejmuje zarówno wprowadzenie niewielkich zmian w strukturze, jak i edycję kodu. Takie podejście sprawia, że wszystkie potencjalne problemy zostaną błyskawicznie rozwiązane w jednym miejscu. Ponadto oferujemy pozycjonowanie sklepów internetowych, dzięki któremu Twoja platforma sprzedażowa poszybuje w rankingach wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarek.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z administracją lub innymi usługami oferowanymi przez naszą firmę, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią doradzą najlepsze rozwiązanie, indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań.

do 15% prowizji od wartości od kontraktu pozyskanego klienta

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zadzwoń do nas
+48 691 047 579
Adres
ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska
Email
contact@softwizard.pl
Wszystkie pola są wymagane
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SoftWizard Tomasz Żygadło z siedzibą przy ul. Lekcyjna 59a, 51-169 Wrocław, Polska.